Konvikti “Ekonomik”

Adresa: Rr. Jeronim De Rada

Kapaciteti: 100 nxënës

Kjo godinë është rikonstruktuar pjesërisht në vitin 2002,por në rrjetin elektrik nuk është bërë asnjë ndërhyrje në të tre katet.

Janë bërë riparime për mirëmbajtjen në rrjetin elektrik (vetëm per tualete) dhe hidraulik në vitin 2020

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *